Portal Travelo24.pl informuje na bieżąco o promocjach z branży turystycznej. Wczasy, bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodów i katalogi biur podróży.

Oferty First Minute w Tui, kto pierwszy ten lepszy!

First Minute to dokładne przeciwieństwo Last Minute, a zatem oferty, które można wykupić ze znacznym wyprzedzeniem. Dzięki temu wakacje w wymarzonym miejscu będzie można wykupić za atrakcyjną cenę, która nie będzie podlegała żadnym podwyżkom w kolejnych miesiącach. To niezaprzeczalna zaleta tego rodzaju ofert i właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na planowanie nawet z rocznym wyprzedzeniem. Te same oferty w wersji Last bywają po upływie czasu droższe. Taki rodzaj podróżowania pozwala nam również dopiąć wszystko na ostatni guzik, zaplanować każdy element wycieczki i przebierać w ofertach, których nie brakuje, gdy decydujemy się na wyjazd kilka miesięcy wcześniej. Ofert First Minute to propozycja dla osób, które niekoniecznie przepadają za spontanicznymi wyjazdami.

Tui – biuro z historią

Tui to obecnie największy koncern turystyczny na świecie z siedzibą w Berlinie i Hanowerze. Jego początki sięgają jeszcze początków XX wieku, kiedy to powstały pruskie górniczo-hutnicze przedsiębiorstwo. Na przestrzeni kolejnych lat działalność firmy rozwijała się, choć pierwotnie nie było żadnych założeń związanych z turystyką, to jednak finalnie w latach dziewięćdziesiątych właśnie taki kierunek został obrany. W bardzo krótkim czasie firma znalazła się w czołówce firm organizujących wycieczki do różnych państw. Nic się od tego czasu nie zmieniło, choć firma bezustannie wdraża modyfikacje, które mają zapewnić klientom jak największy komfort i możliwość podróżowania w doskonałych warunkach. Dlaczego warto zdecydować się na First Minute z Tui?

Daj sobie czas na zaplanowanie

Tui organizuje doskonałe wczasy all inclusive, urlopy rodzinne czy objazdówki po najpiękniejszych zakamarkach świata. Warto jednak zainteresować się ofertami First Minute, które pozwolą nam bardzo dokładnie zaplanować wyjazd i przygotować na taki wydatek własny budżet domowy. Tui oferuje First Minute w niezwykle atrakcyjnych cenach. Gdzie można się wybrać w ramach takich ofert? Sporym zainteresowaniem cieszy się niezmiennie Bułgaria. Złote Piaski nad Morzem Czarnym to destynacja, której warto się przyjrzeć z bliska. Przepiękna piaszczysta plaża, możliwość sprawdzenia swoich sił w sportach wodnych i przepiękne okolice sprawiają, że miejsce od dawna przyciąga turystów z różnych stron świata. A może jednak Grecja? Samos to wspaniała wyspa znajdująca się na Morzu Egejskim. Wprost wymarzone miejsce dla osób, które pragną wypocząć w towarzystwie niepowtarzalnej scenerii, pięknych klifów, błękitu wody i cudownie jasnego piasku.

First Minute z Tui – kierunki cieszące się rosnącą popularnością

Wschodnia Europa dopiero od niedawna znajduje się na celowniku turystów. Przez wiele lat funkcjonowało przekonanie, że ten fragment świata ma nieco mniej do zaoferowania niż słoneczna Hiszpania, Grecja czy Turcja. Nic bardziej mylnego! Dzięki Tui można wykupić First Minute do niezwykle intrygującej Albanii. Atrakcyjne ceny sprawiają, że to kraj, który w ostatnich latach zaczął cieszyć się ogromnym zainteresowaniem.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.