Portal Travelo24.pl informuje na bieżąco o promocjach z branży turystycznej. Wczasy, bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodów i katalogi biur podróży.

Które biura podróży w Polsce zabiorą nas do Tajlandii?

Tajladnia to państwo usytuowane w południowo-wschodniej części Azji i jedna z najczęściej wybieranych ostatnimi czasy destynacji na wypoczynek. Biorąc jednak pod uwagę ilość atrakcji oraz ceny na miejscu, nie sposób dziwić się, że coraz więcej turystów decyduje się na urlop w tym pięknym kraju. Dla niektórych największą atrakcją jest Bangkok – miasto, które nigdy nie zasypia i które obecnie jest uznawane za jedno z najbardziej kosmopolitycznych miast w tym regionie świata. Dla innych największą zaletą są rajskie plaże, pyszne jedzenie i fascynująca kultura, tak różna od tego, z czym stykamy się w Europie. Jakie biura podróży oferują wyjazdy do Tajlandii?

Wakacje w Tajlandii z Rainbow

Rainbow Tours to jeden z największych organizatorów imprez turystycznych w Polsce. Firma działa w zasadzie od początku lat dziewięćdziesiątych, a tak długie doświadczenie na rynku nie pozostaje bez znaczenia. Firma organizuje wycieczki do różnych miast Tajlandii i trzeba przyznać, że bardzo często oferuje atrakcyjne zniżki. Bieżący rok zapowiada się pod tym względem niezwykle dobrze. Z Rainbow można wyruszyć do jednego z najpopularniejszych miejsc w całym kraju. Mowa oczywiście o Phuket, znajdującym się w południowej Tajlandii na Półwyspie Malajskim. Phuket plasuje się bardzo wysoko w rankingu najczęściej odwiedzanych miast na świecie i ma również sporo do zaoferowania swoim gościom. Farma motyli czy bajeczne świątynie to zaledwie namiastka. Warto dodać, że Rainbow organizuje również świetne wycieczki objazdowe. Cena za dwa tygodnie oscyluje wokół pięciu tysięcy.

Ecco Travel

To kolejna firma ze sporym doświadczeniem, za którą stoi tak naprawdę zespół ludzi pasjonujących się podróżowaniem. Można powiedzieć, że to firma, która zawsze staje na wysokości zadania. To kolejne biuro podróży, które organizuje wycieczki to Tajladnii. Destynacje są różne, podobnie jak charakter wycieczki. Biuro oferuje wyjazdy stricte wypoczynkowe w przytulnych hotelach, jak i wycieczki objazdowe, dzięki którym będzie można zgłębić bogatą kulturę Tajlandii i poznać jej najpiękniejsze regiony. Ceny są różne, aczkolwiek tuż po sezonie letnim można załapać się na wspaniałą wycieczkę objazdową do Bangkoku za niespełna pięć tysięcy złotych.

Z Itaką do Tajlandii

Osoby, którym zależy na delektowaniu się piaszczystymi plażami, tropikalnymi dżunglami, wodnymi sportami i tajską kuchnią, powinny również zainteresować się ofertami Itaki. To biuro podróży od ponad trzech dekad organizuje wycieczki do przeszło stu państw. Wśród nich nie mogło zabraknąć rajskiej Tajlandii. Oferta jest dosyć mocno rozbudowana, dlatego bez wątpienia każdy będzie miał szansę znaleźć wycieczkę spełniającą wszelkie oczekiwania. Można zdecydować się na ekscytującą objazdówkę lub zadowolić się ekskluzywnym hotelem z basenem, pełną obsługą i pysznym jedzeniem. Z takim biurem podróży będzie można zaplanować genialny wyjazd rodzinny, ale również niezapomnianą podróż poślubną w iście rajskiej scenerii.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.