Portal Travelo24.pl informuje na bieżąco o promocjach z branży turystycznej. Wczasy, bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodów i katalogi biur podróży.

Idealne wakacje we Włoszech? Sprawdź oferty Last Minute!

Nieposkromiona chęć spakowania plecaka i wyruszenia w nieznane czasami spada na nas jak grom z jasnego nieba. Jesteśmy zrobić wszystko, by chociaż na chwilę wyrwać się ze swojego środowiska i przeżyć fascynującą przygodę za granicą. Ofert Last Minute w takich sytuacjach zdają się być niezawodnym wsparciem i przede wszystkim możliwością podróżowania za znacznie mniejsze pieniądze. Może warto zastanowić się nad cudownym wypoczynkiem w jednym z włoskich miasteczek? Dlaczego w ogóle warto brać pod uwagę Last Minute?

Last Minute – o co w tym chodzi?

Last Minute to idealna wręcz propozycja dla osób pracujących w wolnych zawodach lub zawodach umożliwiających pracę zdalną. Nie tylko ta grupa ludzi może skorzystać na takich ofertach, choć trzeba przyznać, że to właśnie oni stanowią największą grupę zainteresowanych. Last Minute to oferty umieszczane w sprzedaży na krótko przed planowanym wyjazdem. W związku z krótkim czasem do namysłu i koniecznością podjęcia decyzji niemal natychmiast, są to oferty zawsze okrojone z dodatkowych kosztów i tym samym po prostu znacznie tańsze. Oferty Last Minute to niepowtarzalna okazja do wykupienia wakacji all inclusive w dosyć śmiesznie niskich cenach.

Jak przygotować się na Last Minute do Włoch?

Mogłoby się wydawać, że Last Minute wiąże się z pośpiesznym i chaotycznym przedsięwzięciem, które finalnie będzie nas kosztowało więcej nerwów niż zabawy. Nic bardziej mylnego. Warto przede wszystkim śledzić różnego rodzaju okazje i sprawdzać, jak wyglądają ceny o konkretnych porach roku. Taka świadomość tendencji pojawiających się regularnie powoduje, że będziemy mogli w pewnym stopniu przygotować się na niespodziewany wyjazd. Ze statystyk wynika, że najtańszym miesiącem na podróżowanie między innymi do Włoch jest Kwiecień. Mając taką wiedzę, można tak naprawdę przygotować się z pewnym wyprzedzaniem, np. sprawdzić, jaka temperatura panuje w tym okresie we Włoszech, jakie atrakcje są dostępne i czy czasem nie odbywają się wówczas wydarzenia, na których chcielibyśmy się zjawić. Dlaczego Włochy?

Magia włoskich miasteczek

Niektórzy uważają, że Włochy to stan umysłu. Życie płynie tutaj w swoim tempie. Włochy to kraj, który od lat stanowi jedną z najczęściej wybieranych destynacji. Nic w tym dziwnego. Nie sposób nie zakochać się w kraju, który stworzył pizzę i najsmaczniejsze makarony na całym świecie. To kraj po brzegi wypełniony fascynującą historią, aromatem parzonej kawy i mentalnością, w której można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Bez względu na to, jaki kierunek obierzemy. Sporą popularnością cieszy się Neapol, miasto, w którym powstała Camorra oraz ser mozzarella. To miejsce, które może zachwycić i jest stosunkowo tanie. Podobnie jak całe południe Włoch, które odznacza się klimatem rodem z Ojca Chrzestnego. Nieco droższa jest północna część oraz stolica, aczkolwiek w przypadku Last Minute będziemy w stanie sporo zaoszczędzić, ponieważ zostaniemy zwolnieni między innymi z opłat dla biura podróży.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.