Portal Travelo24.pl informuje na bieżąco o promocjach z branży turystycznej. Wczasy, bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodów i katalogi biur podróży.

Biuro podróży Itaka kusi podróżą do Dubaju, sprawdź sam!

Zjednoczone Emiraty Arabskie każdego roku przyciągają miliony turystów z różnych stron świata. Nic w tym jednak dziwnego. Od dawna są postrzegane jako kwintesencja luksusu i perła Bliskiego Wschodu. Jednym z najpopularniejszych destynacji w ZEA jest zdecydowanie Dubaj – mieszanka architektonicznych kolosów, wielokulturowość i rozmach, obok którego nie sposób przejść obojętnie. To właśnie w Dubaju znajduje się najwyższy budynek świata Burj Khalifa, liczący sobie przeszło osiemset metrów i to właśnie w Dubaju powstał jeden z piękniejszych i najbardziej charakterystycznych hoteli na całym świecie.

Dlaczego warto wybrać się do Dubaju z Itaką?

Itaka to jedno z największych biur podróży w Polsce i jednocześnie biuro mogące poszczycić się wieloletnim już doświadczeniem w tej branży. Trzy dekady na rynku to wystarczająco dużo, by zdobyć niezbędną wiedzę i zaskarbić sobie zaudanie milionów zadowolonych klientów. Itaka bezustannie się rozwija i zachwyca klientów nowymi kierunkami, również tymi mniej oczywistymi. Dubaj to bez najmniejszych wątpliwości jedno z najbardziej intrygujących miejsc na Bliskim Wschodzie. To miejsce pełne kontrastów, w którym panuje wszechobecne bogactwo i splendor rodem z bajki. Władze inwestują ogromne pieniądze w aparycję Dubaju i trzeba przyznać, że miasto zapiera dech w piersiach.

Podróż do Dubaju z Itaką to przede wszystkim gwarancja udanego wypoczynku i pewność, że nasz urlop na każdym etapie będzie doskonałą przygodą. Gdzie warto się wybrać i z jakich ofert skorzystać?

Jaką wycieczkę wybrać?

Na stronie Itaki znajdziemy całkiem sporo ofert dotyczących wycieczek do Dubaju. Można skusić się na spontaniczny wypad Last Minute lub sprawdzić oferty, które pozwolą nam z pewnym wyprzedzeniem przygotować się do wyjazdu. Wycieczki do Dubaju z pewnością nie należą do najtańszych, aczkolwiek Itaka oferuje atrakcyjne zniżki, które warto wziąć pod uwagę, jeżeli tylko zastanawiamy się nad taką destynacją w najbliższym czasie. Pięć dni w przepięknym nowoczesnym hotelu z dostępem do plaży może kosztować nas zaledwie pięć tysięcy złotych. Naturalnie, można znaleźć jeszcze tańsze oferty. Itaka to biuro, dzięki któremu podróżowanie po Zjednoczonych Emiratach Arabskich będzie bajecznie proste. Zdecydowanie warto na własne oczy przekonać się, jak wyglądają słynne Wyspy Palmowe, czyli sztuczny archipelag, który stanowi jedną z największych atrakcji Dubaju. Bez wątpienia trzeba również zobaczyć Burj El Arab, czyli hotel w kształcie żagla. Warto dodać, że niektóre wnętrza zostały zaprojektowane przez słynnego projektanta Giorgio Armaniego.

Dubaj to bez wątpienia miejsce, które może zachwycić nawet największych sceptyków. Atmosfera kraju arabskiego z wielbłądami w tle przeplata się tutaj z niesamowitym wręcz bogactwem i dbałością o każdy drobny szczegół, który ma zachwycić turystów. Zdecydowanie warto skosztować tutejszych słodyczy na bazie wielbłądziego mleka oraz emirackiej kuchni, w której króluje wielbłądzie mięso oraz aromatyczne przyprawy w postaci cynamonu, kardamonu i szafranu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.